środa, 30 grudnia 2015

Byliśmy, widzieliśmy, wspominamy!?

Jaki był 2015 rok? Jak wielobarwny dywan.
Wydarzeń kolorowych wiele zaistniało.
Cieszę się, że...

  • Wątek anielski przetyka się w moim życiowym gobelinie coraz gęściej. A tkam już na swoich nowych krosnach wykonanych przez Jana Knocha. Warsztat tkacki zainstalowany został na moim strychu 2 maja br! 
  • W czerwcu odebraliśmy nagrodę za nasz Dzień Anioła, to niewątpliwy sukces przytuliskowej grupy nieformalnej na arenie wojewódzkiej, to ważne wydarzenie zwieńczające kilkuletnią współpracę grupy pasjonatów! NAS :)
  • W lipcu wybraliśmy się do Aniołowa na XI Zlot Miłośników Aniołów! Tam otrzymaliśmy kolejną nagrodę.
  • W sierpniu wiele doznań ceramicznych było w Przytulisku. Prawdziwe Święto Gliny! Wypalanie ulepionych naczyń pod kierunkiem Arturasa Matonisa z Litwy.
  • We wrześniu odbył się kolejny, uroczysty Dzień Anioła!!!
  • Rok 2015 został zwieńczony otrzymaniem rekomendacji MPR. Suwalskie Przytulisko jest atrakcją turystyczną na rowerowym szlaku Green Velo.
  • O naszym miejscu i "Pogaduchach z rękodziełem w tle"  napisano w grudniowych "Nowinach suwalskich" i na www.suwalki.24.
http://www.suwalki24.pl/article/1,pani_alicja_od_aniolow_nauczycielka_i_przewodniczka_stworzyla_swoje_przytulisko_zdjecia

W 2016 ROKU
ANIELSKA RĘKODZIELNIA ZAPRASZA NA WARSZTATY I SPOTKANIA.
O AKTUALNYCH WYDARZENIACH PISZEMY NA
FANPAGE'U - SUWALSKIE PRZYTULISKO


DO SIEGO  ROKU!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
Free Flash TemplatesRiad In FezFree joomla templatesAgence Web MarocMusic Videos OnlineFree Website templateswww.seodesign.usFree Wordpress Themeswww.freethemes4all.comFree Blog TemplatesLast NewsFree CMS TemplatesFree CSS TemplatesSoccer Videos OnlineFree Wordpress ThemesFree CSS Templates Dreamweaver