niedziela, 11 stycznia 2015

Istnieć?

"Istniejesz tylko wtedy, kiedy czynisz dobro"

Grałyśmy w WOŚP. Cały dzień w suwalskiej Plazie, pozostając w anielskich klimatach, warsztatowałyśmy z chętnymi dziećmi. Opatentowałyśmy prosty, ale ciekawy i szybki sposób wykonania papierowego anioła. Podobało się, cieszymy się z działań i rozmów. Po raz pierwszy przy naszy stoisku, trochę z boku, stanął Anioł Przytuliskowy. Jeszcze wczoraj szyłam płaszcz z literowymi aplikacjami - SUWALSKIE PRZYTULISKO, a  Bogusia formowała skrzydła z przaśnego worka i sznurkowe włosy. Bardzo chciałam, aby nasz anioł był inny. Udało się, przypomina trochę wiejskiego chochoła. Jedna z pań stwierdziła:  Anioł ten zapewne był na weselu Wyspiańskiego.
A wieczorem... Suwalski Ośrodek Kultury!
Odbyła się licytacja. Został zlicytowany nasz voucher na jednodniowe, rodzinne warsztatowanie w Przytulisku. Załącznikiem do zaproszenia był szyty przeze mnie anioł (poniżej). Gratulujemy rodzinie wyboru i czekamy na kretywne spotkanie w naszej anielskiej rękodzielni :)  Rozmyślanka!
Wracając do istnienia przez czynienie dobra,
to czy nasz codzienny byt jest niedoistnieniem?
Niedoistnieniem, niedowierzaniem, nieprzekraczaniem...?
A może jest czymś niebywałym?

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
Free Flash TemplatesRiad In FezFree joomla templatesAgence Web MarocMusic Videos OnlineFree Website templateswww.seodesign.usFree Wordpress Themeswww.freethemes4all.comFree Blog TemplatesLast NewsFree CMS TemplatesFree CSS TemplatesSoccer Videos OnlineFree Wordpress ThemesFree CSS Templates Dreamweaver