czwartek, 29 października 2015

Jak zostaliśmy MPR?Hura!!! Mamy status MPR!
Suwalskie Przytulisko pozytywnie przeszło całą procedurę ... Otrzymałam formalne pismo! Cieszę się! O co chodzi? Już wyjaśniam. W wyniku przeprowadzonej weryfikacji Suwalskie Przytulisko otrzymało rekomendację Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.
Informuję, iż...
Tym samym tworzymy ofertę szlaku - jako atrakcja turystyczna - istotną dla turystów rowerowych. Podejmujemy działania na rzecz rozwoju i promocji tego produktu turystycznego.
Dodam, że powstający szlak rowerowy (więcej na ... www.greenvelo.pl) łączy wschodnie regiony pięciu województw: Pogórze Karpackie, Roztocze, Góry Świętokrzyskie i okolice, Ziemię Sandomierską i Dolinę Dolnego Sanu, Polesie, Dolinę Bugu, Puszczę Knyszyńską i Białowieżę, Dolinę Biebrzy i Narwi, Suwalszczyznę i Puszczę Augustowską, Północne Mazury, Warmię i Zalew Wiślany.  
Foto. Ola Skiendziul i Łukasz Skiendziul jako prowadzący rowerową grę terenową na terenie Nowej Wsi, Małej Huty i Wigierskiego Parku Narodowego w ramach maniówkowych Warsztatów Prezentacji i Inspiracji.
W tym samym czasie Ola Madej poszukiwała szlaku na Górę Różańcową z grupą samochodową! My z Magdą prowadziłyśmy wędrowców krasnoludkowym szlakiem nad jezioro Gałęziste. To był bardzo kreatywny czas! Z Maniówki wyruszyły trzy ekipy w poszukiwaniu ukrytych skarbów.  
A dziś Ośrodek Maniówka z Nowej Wsi i Suwalskie Przytulisko to MPR! Jak te miejsca można połączyć? To proste, rowerowym krasnalo-anielskim szlakiem Maniówka - Węgielnia, z Wioski Wesołych Wędrowców do Galerii Suwalskie Anioły tylko ok. 7 km. Na dodatek mogą to być dwie trasy (do wyboru): 1. leśna, droga dobra na upalne dni i tym, którzy uwielbiają przyrodę i mikroklimat lasu, 2. wiejska, przemykająca pośród pól i łąk  Lipniaka, Polul i Bilwinowa, z bocianimi gniazdami i krzyżami na rozstajach dróg. Planujmy,  planujmy...    

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
Free Flash TemplatesRiad In FezFree joomla templatesAgence Web MarocMusic Videos OnlineFree Website templateswww.seodesign.usFree Wordpress Themeswww.freethemes4all.comFree Blog TemplatesLast NewsFree CMS TemplatesFree CSS TemplatesSoccer Videos OnlineFree Wordpress ThemesFree CSS Templates Dreamweaver