niedziela, 9 listopada 2014

Suwalska fantazja?


Pomysł, wizja, projekt...
Kapliczka słupowa, zbiorowe dzieło zapalonych majstrów...
Dzień Anioła dniem urzeczywistniania nieposkromionej fantazji!


Klonowe drewno dość oporne, ale pod rękami Haliny Łazarskiej z Nowinki i Jana Zaborowskiego z Suwałk zostało zaczarowane. Przy pomocy pił, siekier i dłut powstały trzy nisze: anielska, ptasia i chrystusowa. Cierpliwość i trud artystów jest widoczny w każdym wgłębieniu.  O motywach szlaczków i kolorach mam już swoją opowieść, bo wzory nie są  przypadkowe, barwy również. O tym chętnie opowiem, kiedy mnie odwiedzisz, bo to taka moja historia.


A montaż kapliczki słupowej wymagał kolejnych majstrów. Adam i Hubert zostali kierownikami instalacji. Pomysły wszelakie były niezbędne, bo okazało się to wcale nie takie łatwe.


W Przytulisku miejsce na ustawienie wyjątkowego dzieła zostało zaakceptowane przez wszystkich,  Aurelka dzielnie wspomagała akcję, Ada również, choć inaczej :)


To zwieńczenie obchodów naszego Dnia Anioła. Akcent radości tworzenia.


A kiedy kolejne warsztatowanie?
11.11 o 11tej - Pogaduchy z rekodziełem w tle! Zapraszam.
0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
Free Flash TemplatesRiad In FezFree joomla templatesAgence Web MarocMusic Videos OnlineFree Website templateswww.seodesign.usFree Wordpress Themeswww.freethemes4all.comFree Blog TemplatesLast NewsFree CMS TemplatesFree CSS TemplatesSoccer Videos OnlineFree Wordpress ThemesFree CSS Templates Dreamweaver